Kontakt

Konsumentkontakt
Skicka e-post så svarar vi dig snarast
konsumentkontakt@mariannesfarm.se

Försäljning (Sales) 
Vår samarbetspartner SydGrönt
Anna Ljung, order
anna.ljung@sydgront.se 
Tel: 042-490 27 36

Platschef 
Mattias Petersson
mattias.petersson@mariannesfarm.se 
0708-21 22 32

Kvalitet, miljö och säkerhet
Roger Johannesson
roger.johannesson@mariannesfarm.se 
0708-25 64 14

Ekonomi och IT (Finance)
Marie Niklasson
marie.niklasson@mariannesfarm.se 
Tel: 042-38 61 83
0731-45 93 95

Odling (Cultivation)
Stefan Pålsson, råvaror
stefan.palsson@mariannesfarm.se 
Tel: 0702-51 89 10

Philip Joelsson, odling
philip.joelsson@mariannesfarm.se 
Tel: 0709-40 67 92

Personal (Human resources)
Zane Maltavniece
zane.maltavniece@mariannesfarm.se 
Tel: 042-38 61 95
0731-45 93 94

Drift och underhåll (Maintenance)
Henrik Nielsen
henrik.nielsen@mariannesfarm.se 
Tel: 0705-88 28 93

Produktion 
Aurimas Baltrukonis
aurimas.baltrukonis@mariannesfarm.se
Tel: 0703-386190

Produktion packlinje
jana.zigure@mariannesfarm.se
Tel: 0703-386103

Produktion utlastningskyl och gårdsbutik
Tel: 042-38 61 92